Menu

Szczoteczka soniczna ŁUCZNIK SG 977 Junior

Cechy produktu

  • Producent Łucznik 

Opis

Szczoteczka soniczna Łucznik SG-977

Zdrowe i atrakcyjne zęby, to jedna z najkorzystniejszych rzeczy, jakie możesz sprezentować swemu dziecku, wnukowi czy chrześniakowi. Soniczna szczoteczka do zębów SG 977 Junior przez realizowanie ogromnej liczby drgań (w tym przypadku 16 000 ruchów na minutę) jest w stanie wydajnie czyścić zęby, przestrzenie międzyzębowe, a nawet okolice aparatów ortodontycznych. Eliminuje zatem wszelkie zanieczyszczenia skuteczniej aniżeli szczoteczka zwykła czy choćby elektryczna. Po użyciu szczoteczki sonicznej zęby są wyraźnie gładsze i pozbawione nalotu.

Szczoteczka soniczna nie wymaga tak obszernej uwagi podczas szczotkowania, jak zwykła szczoteczka do zębów, co będzie dla dziecka znaczną zaletą, a my nie będziemy musieli się zbytnio przejmować, czy precyzyjnie umyło zęby. Na dodatek wbudowany sygnalizator czasu mycia i podświetlenie szczoteczki diodą uprzyjemnią dziecku mycie zębów i dadzą gwarancję, iż czas tej czynności będzie optymalny. Co 30 sekund szczoteczka zasygnalizuje zmianę miejsca szczotkowania, a po 4 sygnałach, czyli 2 minutach, szczoteczka do zębów dla dzieci samoczynne wyłączy się. Możesz być spokojny odnośnie mocy szczoteczki i częstotliwości drgań, gdyż zostały one tak dostosowane, aby były bezpieczne dla wrażliwych zębów i dziąseł dziecka. W dodatku soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci pobudza krążenie krwi w dziąsłach, co przekłada się na poprawę ich kondycji na lata.

Każdy dorosły wie, że dbanie o higienę jamy ustnej jest wyjątkowo ważne. Dlategopodanie dziecku korzystnych nawyków w postaci szczotkowania i nitkowania zębów, a także oczyszczania języka i płukania jamy ustnej jest istotne już od najmłodszych lat. Aż 9 na 10 Polaków cierpi na próchnicę. Widać, iż zbiera ona ogromne żniwo, zatem warto zadbać o to, by dziecko nie stało się ofiarą tej nieprzyjemnej przypadłości.

Szczoteczka soniczna swoje działanie opiera na wykonywaniu ruchów wymiatających, a także emitowaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Włosie szczoteczki sonicznej dla dzieci porusza się z prędkością 16 000 ruchów na minutę, podczas gdy lubiane szczoteczki elektryczne oscylują wokół wyniku 8 000 ruchów na minutę. Na dodatek fale dźwiękowe emitowane ze szczoteczki powodują powstanie tzw. Aktywnej chmury, która jest swojego typu "oczyszczającym polem siłowym" łatwo i efektywnie oczyszczającym trudno przystępne miejsca w jamie ustnej.

Jeżeli chcemy zadbać o to, żeby dziecko miało błyskotliwy, zdrowy, biały uśmiech, a także nie musiało usłyszeć od dentysty nieprzyjemnych słów rodzaju "borowanie", czy "plomba", warto już dzisiaj zainteresować się szczoteczką soniczną. Uśmiech jest tym, co przykuwa uwagę drugiego człowieka. Warto, żeby był on jak najszerszy.

Soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci SG977 Junior ma 24-miesięczną gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu. Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5. Roku życia, zasilana jest jedną baterią AAA i składa się z bazy oraz 2 wymiennych końcówek, które wystarczą na około pół roku (zalecana jest zamiana końcówki po 3 miesiącach stosowania).

Specyfikacja:

  • Częstotliwość: 16 000 ruchów na minutę
  • Zasilanie: bateryjne (w pakiecie), 1 bateria AAA
  • Napięcie robocze: 1.5 V
  • Sygnalizator czasu mycia: co 30 sekund
  • automatyczne wyłączenie: po 2 minutach
  • Przeznaczenie: dla dzieci od lat 5
  • Kolor: zielony

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.