Menu

Szczoteczka soniczna PHILIPS HX6971/33 Sonicare

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Sygnalizator czasu mycia tak 
  • Rodzaje obrotów soniczne 
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe 
  • Maksymalna prędkość obrotowa 31000 obr/min
  • Kolor czarny, biały 

Opis

Szczoteczka soniczna FlexCare HX6971/59 BLACK EDITION w kolorze czarnym to

Model FlexCare spełnia atrybuty perfekcyjnej szczoteczki do zębów, ponieważ produktywne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla klasycznych szczoteczek. W szczoteczce do zębów Sonicare wykorzystano zastrzeżoną technikę DFA (ang. Dynamic Fluid Action), która pozwala na połączenie wyjątkowo prędkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare jest produktywna w oczyszczaniu powierzchni miedzy zębowych, kieszeni dziąsłowej, a także okolicy przydziąsłowej oraz zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych, a także w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej i biofilmu.

w dodatku, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty, a także aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa używanie szczoteczki Sonicare za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego i ortodontycznego.

Generator dźwięków zaimplementowany w głowice szczoteczki Sonicare emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i powodujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Sonicare łączy w sobie zalety nad wyraz szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) i emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.

dołączony do zestawu sanitizer (zintegrowany z ładowarką) naświetla końcówki promieniami światła ultrafioletowego. Dzięki temu wszelkie bakterie i drobnoustroje zostają wyeliminowane. Proces czyszczenia trwa 10 minut. Urządzenie umożliwia jednorazowe czyszczenie 2 głowic. Urządzenie jest w pełni bezpieczne w obsłudze. Dzięki lustrom ekranującym promienie UV nie wydostają się poza urządzenie.


właściwości szczoteczki:cechy szczoteczki:

1. Niepowtarzalny mikroprocesor stwarzający falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz, dzięki któremu porusza się 31.000 razy na minutę - czyli około 500 razy więcej aniżeli szczoteczka manualna. Dla porównania szczoteczki elektryczne wykonują około 5 000 ruchów na minutę.
2. Użycie innowacyjnej technologii dźwiękowej sprawia powstanie dynamicznego przepływu cieczy DFA (ang. Dynamic Fluid Action ) w przestrzeniach międzyzębowych powodującego efekt kawitacji, który skutkuje rozrywaniem bakterii. Zniszczone bakterie usuwane są aktywny przepływ cieczy pozostawiając czystą przestrzeń między zębową. Wspomaga to działanie irygatora oraz nici dentystycznej.
3. Fale dźwiękowe emitowane poprzez szczoteczkę redukują w pełni bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę choćby w odległości 4mm od końca włosia szczoteczki.
4. Dzięki Quadpacer’owi, emitującemu co 30 sekund sygnał dźwiękowy, pamiętamy żeby zmienić czyszczenie kwadrantu uzębienia. Dzięki uzupełniającemu Smartimer’owi szczoteczka samoczynnie się zatrzymuje po upływie 2 minut (w przypadku trybu Clean).
5. Elektroniczny system Easystart zwiększający stopniowo siłę pracy szczoteczki, pozwala łatwiej przyzwyczaić się do użytkowania sonicznej szczoteczki do zębów.
6. Szczoteczka ma wmontowane na stałe akumulatory, ładowane za pomocą indukcji elektromagnetycznej, tak wiec może nam służyć poprzez sporo lat. Po jej naładowaniu zagwarantuje prace Sonicare choćby do dwóch tygodniu używając 2 razy dziennie po 2 min.
7. Nie ma żadnych ruchomych przystępnych do uszkodzenia.
8. Posiada ekran przedstawiający poziom naładowania.
9. Użyteczny, antypoślizgowy uchwyt.
10. Ma 3 trybów szczotkowania specjalnie zaprojektowanych do czyszczenia zębów:
a) Clean - silne czyszczenie w celu skrupulatnego usunięcia nalotu
d) Sensitive - miękkie czyszczenie wrażliwych miejsc
e) Massage - tryb masażu i stymulacji dziąseł
dodatkowo 2 programy szczotkowania:
a) GoCare - szybkie 1-min. Czyszczenie, maksymalny efekt w krótkim czasie
b) MaxCare - kompletne 2-min. Czyszczenie zębów i w dodatku 1-min.
subtelne czyszczenie i masaż linii dziąseł

11. Jest całkowicie wodoodporna.
12. Ma końcówki które jednym ruchem się wymienia (w różnorodnych kolorach) dzięki temu może ze szczoteczki korzystać cała rodzina. Końcówki należy wymieniać na świeże co 6 miesięcy.
13. Wersja na rynek europejski 230 V.

Porównanie działania szczoteczki rotacyjnej (po lewej) oraz sonicznej (po prawej).Korzyści:

1. Wydajne usuwanie płytki nazębnej.
2. Redukcja kamienia.
3. Bielsze zęby.
4. Zdrowsze dziąsła.
5. Likwidowanie biofilmu.
6. Likwidowanie przebarwień.
7. Lepiej czyszczone zęby.
8. Uczucie niezwykłego odświeżenia.
9. Subtelność dla dziąseł i zębów.
10. Idealna penetracja trudnodostępnych przestrzeni.
11. Wspomaga pielęgnację zębów po zabiegu implantologicznym.
12. Wspomaga pielęgnację zębów dla osób z aparatem ortodontycznym.
13. Klinicznie udowodnione zmiejszenie ilości chorób przyzębia.


W skład zestawu wchodzi:

1. Oryginalne opakowanie
2. Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy
3. Instrukcja obsługi w języku polskim
4. 1 x czczoteczka SONICARE FlexCare (napęd) w odcieniu czarnym
5. 1 x końcówka Diamond Clean w wersji kanon
6. 1 x ładowarka stacjonarna z miejscem na szczoteczkę i dezynfekatorem (UV Sanitizer) w odcieniu czarnym
7. 1 x ładowarka podróżna
8. 1 x etui podróżne (nieelastyczne plastikowe) w kolorze czarnym
9. 1 x nasadka ochronna na końcówkę wymienną


Klinicznie udowodniono, że szczoteczka SONICARE redukuje osady z kawy, herbaty, czerwonego wina i tytoniu i pomaga w naturalny sposób wybielić zęby choćby o 2 odcienie już po pierwszych 4 tygodniach wykorzystywania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.