Menu

Szczotka do WC Classic Platinum Brabantia

Cechy produktu

  • Producent Brabantia 

Opis

popularna producent Brabantia od lat udowadnia,choćby najzwyklejsze przedmioty codziennego użytkowania mogą oszałamiać wysmakowanym wyglądem. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest niebanalna szczotka do WC Classic Platinum Brabantia, której nie można odmówić dekoracyjnych atrybuty.

artykuł nieprzeciętnie wkomponuje się w elegancką aranżację toalety albo łazienki. Jest to model nad wyraz wytrzymały, cechujący się znakomitą opornością na korozję. Równocześnie szczotka do WC Classic Platinum Brabantia jest szczególnie praktyczna – z łatwością można ją wyczyścić.

artykuł jest sprzedawany wraz ze wykwintnym stojakiem, który dyskretnie zasłoni szczotkę i tym samym rewelacyjnie zjednoczy się do aktualnego wystroju wnętrza. Całość charakteryzuje stalowo-czarna kolorystyka.

Za dodatkowy atut szczotki można uznać wygodny uchwyt, przy pomocy którego prosto można dotrzeć do trudno przystępnych powierzchni. Model ten znakomicie wpasuje do każdej toalety i łazienki ma dużą wytrzymałość na korozję nietrudne czyszczenie stojak dyskretnie zasłania szczotkę

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.