Menu

Szczotka do WC Profile stal polerowana

Cechy produktu

  • Producent Brabantia 

Opis

Jednym z obowiązkowych składników wyposażenia łazienki albo toalety jest szczotka do WC. Warto skusić się na model nie tylko praktyczny, ale także niebanalny wizualnie. Obie te parametry łączy w sobie szczotka do WC stal lśniąca Brabantia.

Prezentowany model łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb – można przytwierdzić go do ściany albo po prostu ustawić na podłodze. W tym drugim przypadku warto zwrócić uwagę na antypoślizgową podstawę, dzięki której szczotka do WC stal błyszcząca Brabantia nie przesuwa się po powierzchni podłogi.

artykuł jest sprzedawany wraz z bezawaryjnym zestawem montażowym. Szczotka została wyposażona w specjalne włókna, które są zlokalizowane w taki sposób, by można było dotrzeć do trudniej przystępnych miejsc.

Niewątpliwą zaletą jest wyjmowany, wewnętrzny pojemnik, zaprojektowany w dbałości o utrzymanie higieny. Sama szczotka powstała na bazie polipropylenu, co gwarantuje odporność na wodę oraz działanie chemicznych środków czyszczących.

pokrywa ze stali połyskującej sprawia,artykuł wyróżnia się niezwykle gustownym designem. Może zostać postawiona na podłodze antypoślizgową podstawa zamontowana na ścianie zapewnia łatwość utrzymania podłogi w czystości gromadzi pakiet montażowy w komplecie nad wyraz unikalny kształt szczotki jej włókna są zamocowane w sposób pozwalający na skrupulatne czyszczenie muszli również pod jej krawędzią szczotka w kolorze czarnym zaopatrzona jest w pokrywkę poprzez co jest dyskretnie schowana po włożeniu do pojemnika wyjmowany, wewnętrzny pojemnik w kolorze czarnym gwarantuje higienę i czystość, gdy szczotka jest na stałe powieszona na ścianie (pojemnik można zdjąć, wyczyścić ścianę i podłogę) obudowa szczotki wypinana z elementu mocowanego do ściany (w dolnej części pokrywy znajduje się specjalny przycisk) szczotka produkowana jest całkowicie z polipropylenu (PP) - poza uchwytem nie zawiera żadnych metalowych składników.

Polipropylen jest wysoce oporny na długookresowe działanie wody oraz agresywnych środków czyszczących, w tym środków zawierających związki chloru.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.