Menu

3MK Flexible Glass HUAWEI Y3 II Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent 3MK 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które dodatkowo znamionuje nieznaczna grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najlepszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest wytrzymałe na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz powiększając ochronę choćby w skrajnych sytuacjach.
rewelacyjne dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Ponadto gwarantuje szczególnie przyjemne wrażenie braku dopełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu i zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.
3mk FlexibleGlass to szczególnie wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie pionierskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia wykorzystanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.


CN: 3919 90 00 99 - Folie ochronne do telefonów
EAN: 5901571171043
Kod Producenta: 5901571171043
firma URZĄDZENIA: Huawei
Model: Huawei Y3 II
kolekcja: 3MK FlexibleGlass
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.