Menu

3mk Flexible Glass Motorola Moto G6

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Motorola 

Opis

Jedyne przystępne na rynku bezpieczne szkło sprężyste, które charakteryzuje niepokaźna grubość (zaledwie 0,2mm). Dodatkowo, zastosowano postępowe powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia wyświetlacz zwiększając ochronę nawet podczas skrajnych upadków. Zapewnia zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, perfekcyjne przypasowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil, a także naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

parametry towaru:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- łatwy montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- dokładnie dopasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

zestaw gromadzi:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x progresywne listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.