Menu

3mk Flexible Glass Samsung Galaxy J4+/J6+

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Samsung 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło sprężyste, które charakteryzuje mała grubość (zaledwie 0,2mm). Dodatkowo, zastosowano postępowe powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran powiększając ochronę choćby w trakcie ekstremalnych upadków. Gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, doskonałe przypasowanie oraz bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na najróżniejsze frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najszczególniej.

właściwości towaru:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- łatwy montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- starannie dobrana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

komplet mieści:
1 x 3mk Flexible Glass
1 x Niepyląca ściereczka
2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
1 x Karta InstalacyjnaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.