Menu

3mk Flexible Glass Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

Jedyne przystępne na rynku bezpieczne szkło sprężyste, które charakteryzuje niepokaźna grubość (zaledwie 0,2mm). W dodatku, zastosowano nowoczesne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran zwiększając ochronę choćby podczas ekstremalnych upadków. Gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, znakomite dobranie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na przeróżne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA montażu:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najszczególniej.

atrybuty towaru:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- nietrudny montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- precyzyjnie przypasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet posiada:
1 x 3mk Flexible Glass
1 x Niepyląca ściereczka
2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
1 x Karta InstalacyjnaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.