Menu

3mk FlexibleGlass Amazon Kindle Paperwhite DP75SDI

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

3mk FlexibleGlass.


3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które ponadto cechuje niewielka grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najkorzystniejszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest niepodatne na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz rozszerzając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.


wyśmienite dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. W dodatku zapewnia szczególnie przyjemne wrażenie braku dopełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu, a także zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia.


3mk FlexibleGlass to szczególnie wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie innowacyjnych powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia zastosowanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.
CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 5903108001595
Kod Producenta: 5903108001595
Kolor: przezroczysty
firma URZĄDZENIA: Amazon
Model: Amazon Kindle
linia: 3MK FlexibleGlass
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.