Menu

3mk FlexibleGlass CAT S60

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które dodatkowo cechuje nieduża grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najkorzystniejszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest oporne na pękanie i 2,5x wzmacnia ekran zwiększając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.

nieprzeciętne dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji.

Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Dodatkowo zapewnia szczególnie przyjemne wrażenie braku dodatkowej warstwy ochronnej na wyświetlaczu, a także zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia. 3mk FlexibleGlass to bardzo wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie pionierskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia wykorzystanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.