Menu

3mk FlexibleGlass Honor 20 Lite

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

Niepękająca hybryda folii i szkła. Niepodatne na stłuczenia, dzięki rozciągliwej strukturze szkło Flexible Glass można wyginać, a przy tym jest bezpieczne dla rąk. Niezwykle wysoka ochrona przed zarysowaniami 7H.

Tak dużą twardość, przewyższającą folie ochronne uzyskano dzięki wzbogaceniu struktury o uzupełniającą powłokę ceramiczną. Flexible Glass zagwarantuje wrażenie wykorzystywania szklanego ekranu spowodowane płynnym poślizgiem.

zmniejsza ryzyko stłuczenia ekranu! Flexible Glass wzmacnia ekran do 250% pochłaniając energię uderzenia. Prawie niewidoczne 0,2 mm grubości potęguje uczucie braku uzupełniającej warstwy na ekranie. Świetne przypasowanie do ekranu i wykończenie krawędzi.

Flexible Glass ma wszelkie otwory na głośnik, czujniki, kamerę i przycisk, o ile występuje on w smartfonie. Prosty i prędki montaż bez bąbelków, dzięki naklejkom pozycjonującym Fit-In skrupulatnie scalisz szkło do ekranu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.