Menu

3mk FlexibleGlass Huawei Nova 3

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

Szkło hybrydowe FlexibleGlass Huawei Nova 3
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które na dodatek cechuje niewiele znacząca grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najlepszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest wytrzymałe na pękanie i 2,5x wzmacnia ekran rozszerzając ochronę nawet w skrajnych sytuacjach.
wspaniałe dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Dodatkowo gwarantuje bardzo przyjemne wrażenie braku uzupełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu i zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia.
3mk FlexibleGlass to szczególnie wysoka ochrona wyświetlacza. Użycie prekursorskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia użycie naklejek pozycjonujących Fit-In.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.