Menu

3mk FlexibleGlass Huawei P20 Lite

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło sprężyste, które cechuje drobna grubość (zaledwie 0,2mm). Na dodatek, zastosowano nowoczesne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia wyświetlacz powiększając ochronę choćby w trakcie skrajnych upadków. Zapewnia zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, genialne dobranie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na przeróżne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

parametry towaru:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- nietrudny montaż bez bąbelków
- Zachowuje całkowitą wrażliwość na dotyk
- dokładnie dopasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

zestaw zawiera:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x postępowe listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.