Menu

3mk FlexibleGlass Huawei Watch GT

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

3mk FlexibleGlass.


3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które na dodatek cechuje znikoma grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najlepszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest oporne na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz rozszerzając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.


nadzwyczajne przypasowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło ma wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Na dodatek gwarantuje wyjątkowo przyjemne wrażenie braku dodatkowej warstwy ochronnej na wyświetlaczu i zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia.


3mk FlexibleGlass to bardzo wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie najnowocześniejszych powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia użycie naklejek pozycjonujących Fit-In™.
CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 5903108059480
Kod Producenta: 5903108059480
firma URZĄDZENIA: Huawei
Model: Huawei Watch GT
kolekcja: 3MK FlexibleGlass
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.