Menu

3mk FlexibleGlass iPhone Xr

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło rozciągliwe, które cechuje śladowa grubość (zaledwie 0,2mm). W dodatku, zaimplementowano postępowe powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran powiększając ochronę choćby w trakcie ekstremalnych upadków. Zapewnia zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, perfekcyjne dopasowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil i naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na zróżnicowane frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA montażu:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść starannie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować za pomocą dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najistotniej.

cechy towaru:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- przystępny montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- starannie dopasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet mieści:
1 x 3mk Flexible Glass
1 x Niepyląca ściereczka
2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
1 x Karta InstalacyjnaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.