Menu

3mk FlexibleGlass LG G6 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie LG 

Opis

3mk Flexible Glass - jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło rozciągliwe dla LG G6, które charakteryzuje nieduża grubość (zaledwie 0,2mm). Na dodatek, zaimplementowano nowoczesne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran powiększając ochronę nawet w trakcie skrajnych upadków. Zapewnia zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, nieprzeciętne dostosowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil, a także naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na przeróżne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

parametry produktu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- przystępny montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- precyzyjnie przypasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet posiada:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x postępowe listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.