Menu

3MK FlexibleGlass LG Q6 szkło hybrydowe

Cechy produktu

  • Producent 3MK 
  • Przeznaczenie LG 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło rozciągliwe, które charakteryzuje niepokaźna grubość (zaledwie 0,2mm). Ponadto, zaimplementowano innowacyjne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran rozszerzając ochronę nawet w trakcie skrajnych upadków. Gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, świetne dopasowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil, a także naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!
* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na różne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

cechy artykułu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- łatwy montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- starannie dobrana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet gromadzi:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x postępowe listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.