Menu

3mk FlexibleGlass Max Samsung Galaxy A7 2018 (czarny)

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Samsung 

Opis

Jedyne przystępne na rynku bezpieczne szkło elastyczne, które charakteryzuje nieznaczna grubość (zaledwie 0,2mm) oraz pełne pokrycie ekranu telefonu włącznie z zaokrągleniami. Na dodatek, zaimplementowano progresywne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia wyświetlacz zwiększając ochronę nawet podczas ekstremalnych upadków. Zagwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, świetne dobranie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!

*Szkło kompatybilne jest z większością obudów przystępnych na rynku.

INSTRUKCJA montażu:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najistotniej.

właściwości produktu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Pokrywa całkowitą powierzchnię ekranu
- Grubość 0,2mm
- nietrudny montaż bez bąbelków
- Zachowuje całkowitą wrażliwość na dotyk
- starannie dobrana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

komplet posiada:
1 x 3mk Flexible Glass Max
1 x Niepyląca ściereczka
2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
1 x Karta InstalacyjnaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.