Menu

3mk FlexibleGlass myPhone Hammer Blade

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

3mk FlexibleGlass.


3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które ponadto znamionuje znikoma grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najkorzystniejszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest wytrzymałe na pękanie i 2,5x wzmacnia ekran zwiększając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.


perfekcyjne dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło ma wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Dodatkowo gwarantuje wyjątkowo przyjemne wrażenie braku dodatkowej warstwy ochronnej na wyświetlaczu, a także zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.


3mk FlexibleGlass to wyjątkowo wysoka ochrona wyświetlacza. Wykorzystanie innowacyjnych powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia użycie naklejek pozycjonujących Fit-In™.
CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 5903108021531
Kod Producenta: 5903108021531
firma URZĄDZENIA: MyPhone
Model: MyPhone Hammer Blade
linia: 3MK FlexibleGlass
wariant opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.