Menu

3mk FlexibleGlass Nokia 3

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Nokia 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które w dodatku znamionuje drobna grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najkorzystniejszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest niepodatne na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz zwiększając ochronę nawet w skrajnych sytuacjach.
doskonałe przypasowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Ponadto gwarantuje nad wyraz przyjemne wrażenie braku dopełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu oraz zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia.
3mk FlexibleGlass to szczególnie wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie pionierskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia użycie naklejek pozycjonujących Fit-In™.


CN: 3919 90 00 99 - Folie ochronne do telefonów
EAN: 5901571132259
Kod Producenta: 5901571132259
firma URZĄDZENIA: Nokia
Model: Nokia 3
linia: 3MK FlexibleGlass
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.