Menu

3mk FlexibleGlass Redmi 6A Global

Cechy produktu

  • Producent 3mk 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło rozciągliwe, które znamionuje niepokaźna grubość (zaledwie 0,2mm). Ponadto, zastosowano progresywne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran zwiększając ochronę choćby w trakcie arcytrudnych upadków. Gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, genialne dopasowanie oraz bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w sytuacji zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na różne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

cechy artykułu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- łatwy montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- skrupulatnie dostosowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet posiada:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x innowacyjne listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.