Menu

3mk FlexibleGlass Sony Xperia Z5 Compact

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Sony 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które w dodatku znamionuje śladowa grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najkorzystniejszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest odporne na pękanie i 2,5x wzmacnia ekran rozszerzając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.
świetne dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Dodatkowo zagwarantuje niezwykle przyjemne wrażenie braku uzupełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu oraz zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.
3mk FlexibleGlass to nad wyraz wysoka ochrona wyświetlacza. Użycie pionierskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia zastosowanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.


CN: 3919 90 00 99 - Folie ochronne do telefonów
EAN: 5901571157771
Kod Producenta: 5901571157771
producent URZĄDZENIA: Sony
Model: Sony Xperia Z5 Compact
linia: 3MK FlexibleGlass
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.