Menu

3mk HardGlass 2 iPhone 5S

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

Hard Glass 2 - nowe, progresywne szkło ochronne od 3MK dla Apple Iphone 5S/SE. Zaimplementowana hybrydowa technika łączy w sobie atrybuty szkła i folii, zapewniając rewelacyjną ochronę całego wyświetlacza przed zarysowaniami. Szkło o twardości 9H jest wytrzymałe na pękanie, mając zaledwie 0,3 mm grubości. Hard Glass zapewnia komfortowe wykorzystywanie dzięki zaokrąglonym krawędziom tworzonym w technologii 2,5D. łatwe w aplikacji, dzięki naklejkom pozycjonującym Fit-In™, nie pozostawia bąbelków. Ulepszona warstwa oleofobowa daje jeszcze lepsze wrażenia dotykowe i upraszcza usuwanie zabrudzeń. Szkło pokrywa płaską powierzchnię ekranu. W Hard Glass 2 na dodatek rozszerzona została gęstość szkła i atrybuty przylegania, co redukuje jakiekolwiek mikro-zakłócenia między powłoką szkła, a ekranem.

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

właściwości artykułu:
- 100% Oryginalny
- Twardość 9H
- zagwarantuje najwyższą ochronę przed upadkami
- łatwy montaż
- Zachowuje całkowitą wrażliwość ekranu
- starannie dobrane
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

zestaw posiada:
2 x Szkło 3mk Hard Glass 2
1 x postępowe listki Dust-Fx
1 x Mokra ściereczka
1 x Niepyląca sucha ściereczka
1 x Karta instalacyjna
2 x Naklejki pomocnicze Fit-InOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.