Menu

3mk HardGlass iPhone X

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

pokaźniejsza oporność na pękanie
Spód HardGlass wzbogacono folią przeciw uderzeniową Anti-Crash. Ta wielowarstwowa struktura rozszerza niepodatność na pękanie, podobnie jak w klejonych szybach antywłamaniowych

Najwyższa wytrzymałość 9H
Dzięki hartowaniu w 420°C szkło posiada twardość na poziomie 9H (twardość według Wolfa-Wilburna, którą określa norma ASTM D 3363), co sprawia, iż HardGlass nie może zostać zarysowane stalą (klucze, monety czy nóż).

rewelacyjnie śliska powłoka oleofobowa

3mk HardGlass daje wrażenia dotykowe, najbliższe użytkowaniu samego ekranu. To także łatwiejsze usuwanie śladów palców z powierzchni ekranu.

Wysoki komfort stosowania
Dzięki zaokrąglonym krawędziom w technice 2,5D, a także niskiej grubości 0,3 mm komfort używania HardGlass jest tak wysoki.

Najszybszy montaż

Dzięki wyposażeniu w naklejki pozycjonujące Fit-In, które pomagają skrupulatnie ustawić HardGlass na wyświetlaczu, aplikacja szkła przebiega ekspresowo i produktywnie.EAN: 5901571123752
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 3M000281
wariant: Szkło hartowane
ilość w opakowaniu jednostkowym: 1
Przekątna ekranu: 5,8''
pasuje do: Apple iPhone X
Kolor: klarowny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.