Menu

3mk HardGlass MAX Full Glue Samsung S8 g950 czarny

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Samsung 

Opis

Szkło hartowane z progresywną powłoką adhezyjną Inviscid-Sil, która pokrywa pełną powierzchnię szkła włącznie z zakrzywieniami.

Szkło ma grubość zapewniającą uzupełniające wzmocnienie ekranu na wypadek uderzeń, nie wpływa w żaden sposób na czułość dotyku, a także nieprzeciętnie oddaje wyświetlane barwy. Dzięki wielogodzinnemu procesowi hartowania w temperaturze 420*C szkło ma twardość powierzchni (stopień wytrzymałości) 9H, dlatego jest nad wyraz oporne na zarysowania choćby podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo pokryte jest specjalną powłoką oleofobową, która zmiejsza ilość odcisków palców, a także innych zanieczyszczeń jak też powoduje, że prowadzenie palca po ekranie jest płynne oraz przyjemne.
Do zestawu dołączona została ramką, a także rackla, dzięki której montaż szkła jest intuicyjny i błogi.

Instrukcja montażu: https://www.youtube.com/watch?v=MnzcYLvnpLA

* Nie zalecamy używania szkła bez żadnej obudowy.

** Szkło kompatybilne jest z większością obudów przystępną na rynku.

*** Ze względu na najróżniejsze frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

**** Montaż szkła Full Glue wygląda inaczej w sytuacji innych zwykłych szkieł hartowanych, jest trudniejszy i bardziej czasochłonny. Warstwa klejowa jest na całej powierzchni szkła i dlatego wymaga więcej pracy przy wyprowadzaniu powietrza spod szkła. W początkowej fazie aplikacji mogą pozostać uwięzione pod szkłem bąbelki lub pasy powietrza, które trzeba wyprowadzać powtarzalnymi ruchami do krawędzi. Trzeba dodatkowo pamiętać, że ze względu na zakrzywienie, krzywizna szkła musi pokrywać się z krzywizną ekranu. Jeśli szkło nie przykleja się nie po którymś z boków, oznacza to, iż zostało krzywo przyklejone, w takim wypadku trzeba będzie odkleić i ponowiać próbę montażu do skutku. Wymaga to w niektórych przypadkach do kilkunastu minut pracy, jednak końcowy efekt jest jak najbardziej estetyczny.

atrybuty produktu:
- 100% Oryginalny
- wytrzymałość na zarysowania 9H
- wyposażone w nano powłokę niepodatną na tłuszcz i odciski palców
- Wyprofilowane krawędzie 2.5D
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

pakiet zawiera:
1 x 3mk HardGlass Max FullGlue
1 x Niepylącą ściereczkę
1 x Nawilżoną ściereczkę
1 x Ramka montażowa
1 x RaklaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.