Menu

3mk Shield iPhone 7

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

3mk Shield - wysokiej jakości folia ochronna zaprojektowana specjalnie by zabepieczyć cenny ekran przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Dzięki laserowej produkcji, folia jest genialnie dopasowana do wyświetlacza i zapewnia zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. Przezroczyście klarowna powierzchnia gwarantuje realną twardość na poziomie 3H. Folia Shield jest prosta w montażu dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil, a także specjalnym naklejkom pozycjonującym Fit-In™, które pomagają skrupulatnie ustawić folię na wyświetlaczu.

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na przeróżne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

właściwości produktu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 3H
- skrupulatnie przypasowana
- krystalicznie krystaliczna
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

zestaw zawiera:
- 2x 3mk Shield na przód
- 1x postępowe listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-InOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.