Menu

Folia Ceramiczna 3MK Flexible Glass | Samsung Galaxy Note 5

Cechy produktu

  • Producent 3mk Flexible 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj folia 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które ponadto charakteryzuje śladowa grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najlepszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest wytrzymałe na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz rozszerzając ochronę nawet w skrajnych sytuacjach.
genialne dostosowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło posiada wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Ponadto gwarantuje niezwykle przyjemne wrażenie braku uzupełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu, a także zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.
3mk FlexibleGlass to nad wyraz wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie prekursorskich powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia zastosowanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.


CN: 3919 90 00 99 - Folie ochronne do telefonów
EAN: 5901571157238
Kod Producenta: 5901571157238
firma URZĄDZENIA: Samsung
Model: Samsung Galaxy Note 5
seria: 3MK FlexibleGlass
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.