Menu

Folia Ceramiczna 3MK Flexible Glass | Samsung Galaxy Tab A 10.1

Cechy produktu

  • Producent 3mk Flexible 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj folia 

Opis

3mk FlexibleGlass.
3mk FlexibleGlass to pierwsze na rynku hybrydowe szkło nowej generacji, które dodatkowo charakteryzuje nieznaczna grubość zaledwie 0,2mm. Dzięki połączeniu najlepszych cech folii i szkła 3mk FlexibleGlass jest wytrzymałe na pękanie i 2,5x wzmacnia wyświetlacz rozszerzając ochronę choćby w ekstremalnych sytuacjach.
znakomite dopasowanie osiągnięto dzięki laserowej produkcji. Hybrydowe szkło ma wszelkie otwory na czujniki i kamerę. Dodatkowo zapewnia niezwykle przyjemne wrażenie braku uzupełniającej warstwy ochronnej na wyświetlaczu oraz zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk. W odróżnieniu od zwykłego szkła 3mk FlexibleGlass jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia.
3mk FlexibleGlass to szczególnie wysoka ochrona wyświetlacza. Zastosowanie innowacyjnych powłok ceramicznych daje twardość na realnym poziomie 7H. Najszybszy montaż bez bąbelków dopełnia wykorzystanie naklejek pozycjonujących Fit-In™.


CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 5901571179612
Kod Producenta: 5901571179612
marka URZĄDZENIA: Samsung
Model: Samsung Galaxy Tab A 10.1`` 2016
linia: 3MK FlexibleGlass
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.