Menu

HUAWEI MATE 10 PRO SZKŁO HARTOWANE NA CAŁY EKRAN

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Rodzaj szkło 

Opis

HUAWEI MATE 10 PRO - szkło hartowane na cały ekran

postępowe hartowane szkło 3D o indeksie twardości 9H przeznaczone jest dla telefonów HUAWEI MATE 10 PRO. Szkło zostało zaprojektowane w ten sposób, iż zachodzi na zaokrąglone brzegi ekranu, co zapewnia całkowitą ochronę wyświetlacza i bardziej estetyczny wygląd. Postępowa ochronna szybka 3D jest najlepszym dowodem na to, że na telefonie nie będzie żadnych zarysowań i uszkodzeń. Wykorzystanie szkła hartowanego umożliwia uzyskanie znakomicie przygładzonej powierzchni. Nie będzie także na ekranie żadnych bąbelków po naklejeniu. Hartowane szkło dla telefonu HUAWEI MATE 10 PRO jest ultra cienkie i maksymalnie wytrzymałe. Dodatkowo, prezentuje się na dodatek niezwykle estetycznie.

Po naklejeniu prędki ochronnej ekran zachowuje w dalszym ciągu 100% cechy dotykowych. Zaokrąglone brzegi szkła 3D są bardzo bezpieczne. Telefony, w których zostanie założona powłoka będą wolne od śladów tłuszczu oraz od odcisków palców wzdłuż całego ekranu. Szkło hartowane w żaden sposób nie różni się wyglądem od tradycyjnego szkła, lecz wykazuje o lepsze właściwości wytrzymałościowe. Należy również dodać, iż pod względem wizualnym smartfon niemało zyska, ponieważ kolory po nałożeniu szkła hartowanego będą bardziej wyraziste.

Szkło ESG jest wytrzymałe, ponieważ poddawane jest podczas produkcji obróbce cieplnej. Ma wobec tego dużą niepodatność na rozbicie. Nagłe zmiany temperatury to kolejny czynnik, na jaki szkło hartowane jest niepodatne. Oznacza to, iż z telefonu można będzie korzystać w dowolnym momencie, bez żadnych ograniczeń.

Szkło hartowane jest jednym z podstawowych akcesoriów do telefonów GSM. Jest ergonomiczne i designerskie. Oferowane w sklepbraders.pl szkło hartowane można złączyć do dowolnego etui. Szkło hartowane dla HUAWEI MATE 10 PRO zapakowano w drewniane pudełko, zabezpieczające szkło przed zniszczeniem w trakcie transportu.

Do szkła hartowanego na wyświetlacz całego telefonu dołączono: ściereczkę nasączoną alkoholem, suchą ścierkę oraz specjalną naklejkę do usuwania pyłków z ekranu.

Fabrycznie świeże szkło w pudełku.

wytwarzane z hartowanego szkła indeks twardości 9H.

Szkło zachodzi na zaokrąglone brzegi ekranu co gwarantuje pełną ochronę

wyświetlacza oraz estetyczny wygląd.

warstwa gwarantuje oporność na tłuszcz i odciski palców.

nieprzeciętnie gładka powierzchnia żadnych bąbelków po naklejeniu.

Ultra Cienkie i wytrzymałe szkło nie pogrubia telefonu.

Po naklejeniu wyświetlacz zachowuje 100% parametry dotykowych.

Bezpieczne zaokrąglone brzegi szkła.

Co otrzymujesz:

• 1 X SZKŁO HARTOWANE NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU

• 1 x OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO

• 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM

• 1 X SUCHA ŚCIERECZKA

• 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU EKRANU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.