Menu

Iphone X - szkło hartowane na cały ekran PEŁNE

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Iphone X - szkło hartowane na cały wyświetlacz PEŁNE

Iphone X to progresywne urządzenie mobilne, dzięki jakiemu nie tylko wykonujemy połączenia, lecz też możemy nagrywać filmy i robić fotografie. Jest to telefon wysoce estetyczny i postępowy. Dlatego także musi być trafnie broniony. W związku z tym, proponujemy zakup szkła hartowanego 3D o indeksie twardości 9H, jakie w pełni zabezpieczy wyświetlacz telefonu. Szybka zachodzi na zaokrąglone brzegi ekranu, zapewniając całkowitą ochronę wyświetlacza, a także bardziej estetyczny wygląd. Ochronna szybka 3D sprawi, iż na telefonie nie będzie najmniejszych zarysowań i uszkodzeń. To również podwyższy codzienny komfort używania smartfona. Nałożenie prędki zapewni wspaniale gładką powierzchnię. Nie będzie żadnych bąbelków po naklejeniu. Hartowane szkło na telefon Iphone X jest ultra cienkie i maksymalnie wytrzymałe. Grubość 0,2 mm nie wpływa na właściwości telefonu i podwyższa estetykę. Tuż po naklejeniu wyświetlacz zachowuje nadal 100% cechy dotykowych, a zaokrąglone brzegi szkła 3D są także bezpieczne. Na ekranie nie będzie śladów tłuszczu, a także odcisków palców. Pomimo, iż szkło hartowane nie różni się wyglądem od klasycznego szkła to wykazuje o ulepszone atrybuty wytrzymałościowe. Także odcienie na wyświetlaczu będą istotnie bardziej wyraziste.

przekazane powyżej właściwości wynikają z tego, iż szkło hartowane ESG poddawane jest w trakcie produkcji obróbce termicznej, co wznosi odporność na rozbicie. Szkło to niepodatne jest także na nagłe zmiany temperatury. Z telefonu komórkowego można korzystać w dowolnym momencie, nie obawiając się o jego zniszczenie. Szkło hartowane zalicza się do podstawowych akcesoriów GSM. Oferowane w sklepbraders.pl szkło hartowane można skonsolidować do dowolnego etui, co jest odpowiedzią na bieżące potrzeby klientów.

Szkło hartowane asygnowane dla modeli telefonu Iphone X zapakowane jest w pudełko, zabezpieczające szkło przed zniszczeniem przy transporcie. Do szkła hartowanego nakładanego na ekran całego telefonu załączono: ściereczkę nasączoną alkoholem, suchą ścierkę i specjalną naklejkę do usuwania pyłków z ekranu.

Szkło hartowane jest coraz częściej stosowane w telefonach nowej generacji. Akcentuje się jego funkcjonalność, wytrzymałość na uszkodzenia oraz zachowanie najwyższych parametrów. Dlatego, warto zainwestować w ten typ szkła,posiadać pewność, iż telefon jest stosownie zabezpieczony. Lepiej także będzie wyglądać smartfon, pod kątem wizualnym. Warto wobec tego uposażyć się we wspomniane szkło hartowane.

Co otrzymujesz:

• 1 X SZKŁO HARTOWANE 0.2mm NA ekran CAŁEGO TELEFONU

• 1 x DREWNIANE OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO

• 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM

• 1 X SUCHA ŚCIERECZKA

• 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU EKRANU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.