Menu

LG G7 THINQ SZKŁO HARTOWANE 3D Na CAŁY EKRAN

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Przeznaczenie LG 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło Hartowane 3D NA CAŁY ekran LG G7 THINQ

LG G7 THINQ to telefon nad wyraz designerski. Dlatego też, oczywiste jest, że zakup dodatków dla niego dedykowanych powinien być w pełni przemyślany. Jednym z takich podstawowych akcesoriów jest szkło hartowane. W sklepbraders.pl mamy do zaoferowania konkretne, wysokiej jakości szkło hartowane. Jest to osłona rozszerzająca bezpieczeństwo telefonu, a także wpływająca należycie na jego design. Smartfon będzie odpowiednio chroniony. Zaprezentuje się również bardziej elitarnie. Ochronne szkło hartowane ma indeks twardości 9H. Jego zaokrąglone brzegi osłonią ekran telefonu przed uszkodzeniami i przed zarysowaniem. Po zamontowaniu szkła hartowanego odcienie w smartfonie będą istotnie bardziej wyraziste. Powiększy to jego funkcjonalność.

Po naklejeniu szybki ochronnej można będzie dostać gładką powierzchnię, bez bąbelków i innych wybrzuszeń. Wynika to z faktu, iż szkło hartowane jest osłoną ultra cienką i wytrzymałą. Grubość 0,3 mm nie wpłynie na wartość estetyczną telefonu. Telefon LG G7 THINQ nadal będzie w pełni sprawny i estetyczny. Po naklejeniu szybki ekran zachowa 100% atrybuty dotykowych. Smartfon zabezpieczony zostanie przed śladami tłuszczu i przed odciskami palców, wzdłuż linii ekranu. Dużą zaletą szkła hartowanego jest to, ze szkło ESG nie różni się od tradycyjnego szkła, a wykazuje o udoskonalone właściwości wytrzymałościowe. Szkło ESG poddawane jest obróbce cieplnej i topowoduje, iż wzrasta jego niepodatność na rozbicie. Nie można także zapominać o oporności na zmiany temperatur, która jest najkorzystniejszym odzwierciedleniem wysokiej funkcjonalności wyróznionego modelu telefonu.

W sklepbraders.pl szkło hartowane zajmuje miejsce jednego z głównych akcesoriów GSM. Można zespoić je do dowolnego etui, co jest dobre, kiedy chodzi o indywidualne upodobania klientów. Szkło hartowane dla LG G7 THINQ zapakowano w pudełko, zabezpieczające szkło przed zniszczeniem podczas transportu. Do wyodrębnionego produktu załączone zostają: ściereczka nasączona alkoholem, sucha ścierka, a także specjalna naklejka do usuwania pyłków z ekranu.

Skuteczność i trwałość szkła hartowanego na cały wyświetlacz w LG G7 THINQ są niepodważalne. Jest to designerski dodatek do telefonu, który docenią osoby korzystające z maszyn przenośnych bardzo często. Szkło hartowane sprawdza się w każdej sytuacji, choćby w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od pogody, czy czynności jaką wykonujemy. To szeroka zaleta, wykazująca, że opisane powyżej parametry faktycznie świadczą o solidności szkła ESG.

Co otrzymujesz kupując SZKŁO HARTOWANE DO LG G7 THINQ NA CAŁY wyświetlacz:
  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D o grubości 0.3mm NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU
  • 1 x OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM
  • 1 X SUCHA ŚCIERECZKA
  • 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU

Ekspresowa dostawa w 24H

SZKŁO KLEJONE NA CAŁYM EKRANIE!

Fabrycznie świeże szkło w opakowaniu zabezpieczającym szkło.

wytworzone z hartowanego szkła indeks twardości 9H.

Zaokrąglone krawędzie 3D

gwarantuje maksymalną ochronę całego ekranu (ochrona przed zarysowaniami oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi).

Ultra Cienkie i wytrzymałe szkło 0,3mm nie pogrubia telefonu.

Bezpieczne zaokrąglone brzegi szkła.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

Szkło jest kompatybilne z etui przystępnym w naszym sklepie.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.