Menu

MyScreen Protector L!TE Glass Edge Huawei Mate 10 Lite (biały)

Cechy produktu

  • Producent MyScreen Protector 

Opis

MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza. Dzięki optymalnemu wyprofilowaniu jest nad wyraz prawidłową alternatywą dla szkła 3D TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: wytworne i niezwykle wytrzymałe na zarysowania OCHRONA PRZED uszkodzenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np.

w trakcie upadku świetnie PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu i wyrazistość barw PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zapewnia montaż bez bąbli powietrza oraz, że szkło nie odklei się wraz z upływem czasu ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: stworzone w technice 2.5D posiada zaokrąglone, polerowane krawędzie ŁATWIEJSZE likwidowanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej z łatwością zlikwidujesz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców i smugi SYSTEM ułatwiaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to komplet specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które sprawiają, iż montaż szkła albo folii przebiega prędko i sprawnie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.