Menu

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 Szkło Hartowane Na Cały Ekran 3D

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 - szkło hartowane na cały ekran 3D

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 to innowacyjny smartfon, dla którego asygnowane jest wysokiej jakości szkło hartowane. Idealne odwzorowanie i zabezpieczenie ekranu będą zagwarantowane od razu, tuż po nałożeniu specjalnej szybki ochronnej. Ochronna szybka została tworzona ze szkła o indeksie twardości 9H. Jego zaokrąglone brzegi kompletnie osłaniają wyświetlacz telefonu. Nie będzie więc mowy o żadnych uszkodzeniach, a także zarysowaniach ekranu.

Telefon będzie w pełni sprawny i wszystko będzie na nim wyraziste, ponieważ uzyska się efekt idealnie gładkiej powierzchni. Nie będzie żadnych bąbelków po naklejeniu osłony. Hartowane szkło jest ultra cienkie i wytrzymałe. Grubość 0,3 mm nie pogrubi telefonu SAMSUNG GALAXY NOTE 9. Po naklejeniu ekran zachowa 100% parametry dotykowych. Smartfon będzie również zabezpieczony wzdłuż całego ekranu przed śladami tłuszczu, a także przed odciskami palców. Szkło hartowane nie różni się wyglądem od konwencjonalnego szkła, natomiast wykazuje widocznie ulepszone parametry wytrzymałościowe.

Szkło ESG podczas produkcji poddawane jest obróbce termicznej i tym samym wzrasta jego niepodatność na rozbicie. Szkło hartowane jest także wytrzymałe na nagłe zmiany temperatury, co pozwala z niego korzystać o dowolnej porze, w zróżnicowanych okolicznościach. Szkło hartowane zalicza się także do wysoce estetycznych i designerskich. To jedno ze typowych akcesoriów do telefonów komórkowych. W sklepbraders.pl proponujemy typ szkła jaki można zintegrować do dowolnego etui, w zależności od posiadanych upodobań.

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 to telefon unikatowy, dlategoproponujemy do niego tak wysokiej jakości akcesoria. Szybka zapakowana jest w pudełko, zabezpieczające szkło przed uszkodzeniem podczas transportu. Do szkła hartowanego na wyświetlacz całego telefonu załączone są: ściereczka nasączoną alkoholem, suchą ścierka oraz specjalna naklejka do usuwania pyłków z ekranu.

Fabrycznie nowe szkło w dedykowanym pudełku.

wytworzone z hartowanego szkła indeks twardości 9H.

Szkło zachodzi na zaokrąglone brzegi ekranu co zapewnia całkowitą ochronę

wyświetlacza oraz estetyczny wygląd.

genialnie gładka powierzchnia.

Ultra Cienkie i wytrzymałe szkło 0,3mm nie pogrubia telefonu.

Bezpieczne zaokrąglone brzegi szkła 3D.

Co uzyskujesz nabywając SZKŁO DO SAMSUNG GALAXY NOTE 9:

• 1 X SZKŁO HARTOWANE 0.3mm NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU

• 1 x DREWNIANE OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO

• 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM

• 1 X SUCHA ŚCIERECZKA

• 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.