Menu

Sony Xperia Xa2 SZKŁO HARTOWANE NA CAŁY EKRAN 3D

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Rodzaj szkło 

Opis

SONY XPERIA XA2 szkło hartowane 3D na cały wyświetlacz

Sony Xperia Xa2 jest nowoczesnym modelem telefonu. W sklepbraders.pl oferujemy postępowe szkło hartowane, które spodoba się wszystkim użytkownikom.

Głównym zadaniem tego gadżetu jest ochrona ekranu telefonu komórkowego, wraz z uzyskaniem efektu znakomicie gładkiego ekranu.

Szkło hartowane na Sony Xperia Xa2 ochroni produktywnie telefon przed przeróżnymi uszkodzeniami i zarysowaniami, co jest istotnie ważne dla osób aktywnych.

Specjalnie zaprojektowana powłoka szkła wykazuje niepodatność na tłuszcz oraz na odciski palców. Szkło to ma indeks twardości 9H. Po jego naklejeniu można uzyskać gładką powierzchnię, bez bąbelków. Szkło hartowane jest ultra cienkie i wytrzymałe - 0,2 mm. Szybka ma bezpieczne, zaokrąglone brzegi szkła 3D, dlatego po naklejeniu szkła hartowanego wyświetlacz w Sony Xperia Xa2 nadal zachowa 100% parametry dotykowych.

O maksymalnej funkcjonalności tego modelu świadczy fakt, iż można do niego skonsolidować dowolne etui. Szkło hartowane, czyli szkło ESG poddawane jest specjalnej obróbce termicznej, dzięki temu możliwy jest wzrost odporności szkła na rozbicie. Kolejną zaletą szkła ESG jest fakt, że może on się zintegrować do niskich, jak i wysokich temperatur.

Szkło hartowane asygnowane dla modelu Sony Xperia Xa2 umieszczono w bezpiecznym pudełku, zabezpieczającym produkt przed uszkodzeniem. Do zestawu dołączono także: ściereczkę nasączoną alkoholem, suchą ścierkę, a także specjalną naklejkę do usuwania pyłków z ekranu.

W naszym sklepie mamy świadomość,klienci coraz więcej oczekują od posiadanych gadżetów GSM, gdyż usprawniają im one codzienne funkcjonowanie. W związku z tym, wiemy też, żeby oferować wyłącznie wysokiej jakości produkty. Tak też dobraliśmy do oferty szkło hartowane. Jego funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka powodują, iż korzystanie z innowacyjnego telefonu komórkowego będzie jeszcze korzystniejsze i przynoszące więcej satysfakcji. I to niezależnie od tego, w jakim celu telefon będzie wykorzystywany.

Co uzyskujesz:

• 1 X SZKŁO HARTOWANE NA ekran CAŁEGO TELEFONU

• 1 x OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO

• 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM

• 1 X SUCHA ŚCIERECZKA

• 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU EKRANU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.