Menu

Sony Xperia Xa2 Ultra SZKŁO HARTOWANE CAŁY EKRAN

Cechy produktu

  • Producent Mocolo 
  • Przeznaczenie Sony 
  • Rodzaj szkło 

Opis

SONY XPERIA XA2 ULTRA - szkło hartowane 3D na cały wyświetlacz

Sony Xperia Xa2 Ultra to innowacyjny model telefonu, który zadowala się coraz pokaźniejszą popularnością Konsumentów. W związku z tym, że sklepbraders.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów – mamy do zaoferowania wysokiej jakości szkło hartowane do tego modelu telefonu. Po zakupie tego szkła hartowanego pewna będzie maksymalna ochrona ekranu telefonu komórkowego oraz uzyska się efekt genialnie gładkiego ekranu.

Proponowane szkło hartowane na Sony Xperia Xa2 Ultra ochronią skutecznie telefon użytkowników przed różnymi uszkodzeniami i zarysowaniami. Specjalna warstwa szkła jest odporna na tłuszcz i na odciski palców. Oferowane szkło hartowane ma indeks twardości 9H. Szkło to stworzono z pełną precyzją. Po jego naklejeniu można uzyskać gładką powierzchnię, bez żadnych bąbelków. Szkło hartowane jest ultra cienkie i wytrzymałe - 0,2 mm. Szybka ta pokrywa praktycznie cały wyświetlacz telefonu, co daje imponujące wrażenia wizualne. Po naklejeniu szkła hartowanego wyświetlacz w Sony Xperia Xa2 Ultra nadal zachowa 100% parametry dotykowych. Warto dodać, iż po założeniu tego szkła można założyć dowolnie wybrane etui.

obecnie telefony komórkowe służą nie tylko do wysyłania wiadomości SMS i do odbierania połączeń. Mogą być stosowane w zabawie, w nauce, w pracy, a także podczas uprawiania sportu i innych pasji. Wiemy więc, że potrzebują gadżetów o wysokiej jakości użytkowej, jakie do tego są designerskie.

Szkło hartowane, nazwane dodatkowo szkłem ESG poddawane jest specjalnej obróbce termicznej, co sprawia wzrost oporności szkła na rozbicie. Zaprezentowany model szkła niepodatny jest na nagłe zmiany temperatury. Szkło hartowane asygnowane dla modelu Sony Xperia Xa2 Ultra umieszczono w bezpiecznym pudełku, zabezpieczającym produkt przed uszkodzeniem. Do zestawu dołączono także: ściereczkę nasączoną alkoholem, suchą ścierkę i specjalną naklejkę do usuwania pyłków z ekranu.

Co uzyskujesz:

• 1 X SZKŁO HARTOWANE NA ekran CAŁEGO TELEFONU

• 1 x OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO

• 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM

• 1 X SUCHA ŚCIERECZKA

• 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU EKRANU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.