Menu

Szkło 3mk Flexible Glass 3 szt 7H Samsung Galaxy Watch 46mm

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Jedyne dostępne na rynku bezpieczne szkło rozciągliwe, które znamionuje nieznaczna grubość (zaledwie 0,2mm). Dodatkowo, zastosowano nowoczesne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia wyświetlacz rozszerzając ochronę nawet podczas ekstremalnych upadków. Zagwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, wyśmienite dopasowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na zróżnicowane frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść skrupulatnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować za pomocą dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najszczególniej.

atrybuty artykułu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- prosty montaż bez bąbelków
- Zachowuje całkowitą wrażliwość na dotyk
- skrupulatnie dostosowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

komplet mieści:
3 x 3mk Flexible Glass
1 x Niepyląca ściereczka
2 x Naklejki pomocnicze Fit-In
1 x Karta InstalacyjnaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.