Menu

Szkło 3mk Flexible Glass 7H do Samsung Galaxy A6+ Plus

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Jedyne przystępne na rynku bezpieczne szkło sprężyste, które charakteryzuje nieznaczna grubość (zaledwie 0,2mm). W dodatku, zaimplementowano progresywne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran rozszerzając ochronę nawet w trakcie arcytrudnych upadków. Zagwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, perfekcyjne dostosowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

właściwości produktu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- nietrudny montaż bez bąbelków
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- precyzyjnie przypasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

zestaw posiada:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x innowacyjne listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.