Menu

Szkło 3mk Flexible Glass 7H do Xiaomi Mi A2 / Mi 6X

Cechy produktu

  • Producent 3mk 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Jedyne przystępne na rynku bezpieczne szkło elastyczne, które znamionuje niewiele znacząca grubość (zaledwie 0,2mm). Dodatkowo, zaimplementowano innowacyjne powłoki ceramiczne, dające realną twardość powierzchni 7H. Flexible Glass wzmacnia ekran rozszerzając ochronę nawet podczas skrajnych upadków. Zagwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości na dotyk, perfekcyjne przypasowanie, a także bezproblemowy montaż, dzięki mocującej warstwie bezbąbelkowej Inviscid-Sil oraz naklejkom pozycjonującym Fit-In™. Flexible Glass to jedyne szkło, które jest bezpieczne dla użytkownika w przypadku zbicia, ponieważ nie kruszy się!

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

atrybuty produktu:
- 100% Oryginalna
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,2mm
- nieskomplikowany montaż bez bąbelków
- Zachowuje całkowitą wrażliwość na dotyk
- skrupulatnie dopasowana
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

komplet posiada:
- 1x 3mk Flexible Glass
- 1x innowacyjne listki Dust-Fx
- 1x Niepyląca ściereczka
- 1x Karta Instalacyjna
- 2x Naklejki pomocnicze Fit-In


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.