Menu

Szkło hartowane 3MK HardGlass Max Lite do Google Pixel 3A XL Czarny

Cechy produktu

  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane na cały ekran HardGlass Max Lite™ wykazuje twardość na poziomie 9H, co powoduje,nawet ostre przedmioty przestają być zagrożeniem. Hartowanie Szkło poddawane jest jego działaniom wzmacniającym na sporo godzin w temperaturze 400°C.

Pokrycie ekranu To nowość wśród szkieł hartowanych, które pokrywają wyłącznie płaską część ekranu. Dodatkowa powłoka oleofobowa Redukuje tarcie do minimum, dzięki temu każdy dotyk powierzchni ekranu to czysta przyjemność.

Jej powiększona wyporność na tłuste ślady i plamy upraszcza utrzymanie szkła w czystości. Krystaliczne Każda jej warstwa dobierana jest pod kątem przejrzystości tak, aby zapewnić najwyższą jakość odcieni i ostrości, bez wpływu na oryginalnie wyświetlany obraz.

Łatwy i staranny montaż szkła Inviscid-Sil™ to substancja klejąca, która zapobiega powstawaniu bąbelków powietrza i usprawnia ich ewentualne wypchnięcie. Barwy Szkło przystępne jest w wyjątkowo spasowanych wersjach kolorystycznych.

na dodatek, jeśli tylko będziesz miał ochotę, możesz zastosować to jako szansę na zmianę oryginalnego koloru frontu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.