Menu

Szkło hartowane 3MK HardGlass Max Lite do Motorola Moto E6 Czarny

Cechy produktu

  • Producent 3MK 
  • Przeznaczenie Motorola 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane na cały wyświetlacz HardGlass Max Lite™ wykazuje twardość na poziomie 9H, co powoduje,choćby ostre przedmioty przestają być zagrożeniem. Hartowanie Szkło poddawane jest jego działaniom wzmacniającym na dużo godzin w temperaturze 400°C.

Pokrycie ekranu To nowość wśród szkieł hartowanych, które pokrywają wyłącznie płaską część ekranu. Dodatkowa warstwa oleofobowa Redukuje tarcie do minimum, dzięki temu każdy dotyk powierzchni ekranu to czysta przyjemność.

Jej powiększona wyporność na tłuste ślady i plamy ułatwia utrzymanie szkła w czystości. Klarowne Każda jej warstwa dobierana jest pod kątem transparentności tak, by zapewnić najwyższą jakość barw i ostrości, bez wpływu na oryginalnie wyświetlany obraz.

Łatwy i precyzyjny montaż szkła Inviscid-Sil™ to substancja klejąca, która uniemożliwia powstawaniu bąbelków powietrza i usprawnia ich ewentualne wypchnięcie. Kolory Szkło dostępne jest w wyjątkowo spasowanych wersjach kolorystycznych.

dodatkowo, jeśli tylko będziesz miał ochotę, możesz wykorzystać to jako szansę na zmianę oryginalnego koloru frontu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.