Menu

Szkło hartowane 3MK HardGlass Max Lite do Motorola One Zoom Czarny

Cechy produktu

  • Przeznaczenie Motorola 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane na cały ekran HardGlass Max Lite™ wykazuje twardość na poziomie 9H, co powoduje,nawet ostre przedmioty przestają być zagrożeniem. Hartowanie Szkło poddawane jest jego działaniom wzmacniającym na mnóstwo godzin w temperaturze 400°C.

Pokrycie ekranu To nowość wśród szkieł hartowanych, które pokrywają wyłącznie płaską część ekranu. Dodatkowa powłoka oleofobowa Redukuje tarcie do minimum, dzięki czemu każdy dotyk powierzchni ekranu to czysta przyjemność.

Jej zwiększona wyporność na tłuste ślady i plamy ułatwia utrzymanie szkła w czystości. Krystaliczne Każda jej warstwa dobierana jest pod kątem krystaliczności tak, by zapewnić najwyższą jakość odcieni i ostrości, bez wpływu na oryginalnie wyświetlany obraz.

Łatwy i skrupulatny montaż szkła Inviscid-Sil™ to substancja klejąca, która zapobiega powstawaniu bąbelków powietrza i ułatwia ich ewentualne wypchnięcie. Barwy Szkło przystępne jest w wyjątkowo spasowanych wersjach kolorystycznych.

w dodatku, jeśli tylko będziesz miał ochotę, możesz zastosować to jako szansę na zmianę oryginalnego koloru frontu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.