Menu

Szkło hartowane 3MK HardGlass Max Lite do Samsung Galaxy A10

Cechy produktu

  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane na cały wyświetlacz HardGlass Max Lite™ wykazuje twardość na poziomie 9H, co powoduje,nawet ostre przedmioty przestają być zagrożeniem. Hartowanie Szkło poddawane jest jego działaniom wzmacniającym na dużo godzin w temperaturze 400°C.

Pokrycie ekranu To nowość wśród szkieł hartowanych, które pokrywają wyłącznie płaską część ekranu. Dodatkowa powłoka oleofobowa Redukuje tarcie do minimum, dzięki temu każdy dotyk powierzchni ekranu to czysta przyjemność.

Jej zwiększona wyporność na tłuste ślady i plamy usprawnia utrzymanie szkła w czystości. Przejrzyste Każda jej warstwa dobierana jest pod kątem przezroczystości tak, aby zapewnić najwyższą jakość barw i ostrości, bez wpływu na oryginalnie wyświetlany obraz.

Łatwy i precyzyjny montaż szkła Inviscid-Sil™ to substancja klejąca, która zapobiega powstawaniu bąbelków powietrza i usprawnia ich ewentualne wypchnięcie. Odcienie Szkło przystępne jest w wyjątkowo spasowanych wersjach kolorystycznych.

dodatkowo, jeśli tylko będziesz miał ochotę, możesz zastosować to jako szansę na zmianę oryginalnego koloru frontu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.