Menu

Szkło hartowane HOFI Pro+ do Huawei P30 Lite

Cechy produktu

  • Rodzaj szkło 

Opis

przejrzyście przejrzyste szkło hartowane, które nadzwyczajnie oddaje wyświetlane barwy i nie wpływa na czułość dotyku. Wytwarzane jest z lekkiego i frezowanego szkła o grubości 0,26 mm. Ma twardość powierzchni (stopień odporności) 9H, dlatego jest nad wyraz niepodatne na zarysowania nawet w trakcie kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, pokryte jest warstwą oleofobową, która minimalizuje ilość odcisków palców lub innych zanieczyszczeń. Hofi Pro+ znakomicie chroni cenny wyświetlacz podczas ekstremalnych upadków. Instalacja jest przystępna i dostępna każdemu użytkownikowi.

* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

** Ze względu na najróżniejsze frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna! Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

*** fotografie artykułu są poglądowe, w zależności od gabarytów szkło może być zapakowane w inne opakowanie.

INSTRUKCJA montażu:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najmocniej.

właściwości artykułu:
- 100% Oryginalny
- Twardość 9H
- Docięte do płaskiej części wyświetlacza
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warstwa olefobowa
- wyśmienita klarowność
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

W pakiecie:
1 x Szkło Hofi Glass Pro+
1 x Ściereczka alkoholowa
1 x Ściereczka suchaOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.