Menu

Szkło hartowane MOCOLO do Samsung Galaxy A70 Czarny

Cechy produktu

  • Producent MOCOLO 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane z całkowitą powłoką adhezyjną na całej powierzchni zakrzywienia, to innowacja w dziedzinie ochrony zaokrąglonych i frezowanych ekranów.

Szkło nie wpływa na czułość dotyku i znakomicie oddaje wyświetlane barwy, ma twardość powierzchni (stopień wytrzymałości) 9H, dlatego jest szczególnie odporne na zarysowania choćby w trakcie kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). W dodatku, pokryte jest specjalną powłoką oleofobową, która zmniejsza ilość odcisków palców albo innych skażeń. Szkło hartowane nieprzeciętnie broni cenny ekran przed zarysowaniami, a także w znacznym stopniu amortyzuje upadek a dzięki zastosowaniu optymalnie mniejszego wykrojnika, pasuję do większości obudów przystępnych na rynku.

* Nie zalecamy użytkowania szkła bez żadnej obudowy.
** Szkło kompatybilne jest z większością obudów przystępną na rynku.
*** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść starannie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najistotniej.

cechy produktu:
- 100% Oryginalny
- Szkło hartowane o grubości 0,3 mm
- wytrzymałość aż 9H
- wyposażone w nano powłokę wytrzymałą na tłuszcz i odciski palców
- Wyprofilowane krawędzie 2,5D
- Zapakowana w oryginalne opakowanie

pakiet mieści:
1 x Szkło Mocolo
1 x Ściereczka z mikrofibry
1 x Ściereczka nasiąknięta alkoholem
4 x Tasiemka do zdejmowania kurzuOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.