Menu

Szkło hartowane MYSCREEN Lite Edge do Samsunga A5 2017 Czarny

Cechy produktu

  • Producent MySCREEN 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane MYSCREEN Lite Edge do Samsunga A5 2017 Czarny L!TE GLASS Edge - dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów z ekranami o lekko zaokrąglonych krawędziach – zakrywająca maksymalną powierzchnię ekranu.

MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza. Dzięki adekwatnemu wyprofilowaniu jest bardzo korzystną alternatywą dla szkła 3D. TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: stylowe i niezwykle odporne na zarysowania.

OCHRONA PRZED zniszczenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np. W trakcie upadku. Wspaniale PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu i wyraźność barw. PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zagwarantuje montaż bez bąbli powietrza, a także, że szkło nie odklei się wraz z upływem czasu.

ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: tworzone w technice 2.5D ma zaokrąglone, polerowane krawędzie. ŁATWIEJSZE usuwanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej z łatwością zlikwidujesz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców, a także smugi.

SYSTEM upraszczaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to pakiet specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które sprawiają, że montaż szkła albo folii przebiega ekspresowo i skutecznie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.