Menu

SZKŁO HARTOWANE SAMSUNG GALAXY S8 / S9 PLUS UV NA CAŁY EKRAN

Cechy produktu

  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

SAMSUNG GALAXY S8 / S9 PLUS + LAMPA UV - szkło hartowane na cały ekran FULL GLUE UV

Szkło Hartowane 3D UV SAMSUNG GALAXY S8 / S9 PLUS + Lampa UV NA CAŁY ekran TELEFONU

Szkło hartowane 3D dla telefonu SAMSUNG GALAXY S8 i S9 Plus to szkło wytworzone według innowacyjnej techniki FULL GLUE UV. Do zestawu dołączona jest innowacyjna lampa UV dedykowana do jednorazowego oraz opakowanie zabezpieczające szkło w trakcie transportu. Wobec tego, możesz posiadać pewność,artykuł dotrze do Ciebie w stanie nienaruszonym. Innowacyjne szkło hartowane opiera się na prekursorskiej metodzie instalacji, polegającej na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym. Dlatego przedni panel smartfona będzie zabezpieczony w 100%. Wynika to z tego, że klej UV jest o sporo bardziej wytrzymały aniżeli klej zwykły. Uwagę w tym modelu zwraca również czytnik linii papilarnych.

Gadżet ten jest przełomowy kiedy chodzi o ochronę smartfonów z zagiętymi ekranami.

To skuteczna ochrona przeciwko zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Szkło jest perfekcyjnie przypasowane do wyznaczonego modelu smartfona. Nie wyklucza również równoczesnego korzystania z etui. Design samego urządzenia jeszcze pozostanie niezmienny.

Szkło hartowane 3D wykazuje nadzwyczajne parametry niepodatnościowe, także na zmiany temperatury. Ze smartfona można korzystać w każdych okolicznościach. Należy zapoznać się z staranną instrukcją konstrukcji postępowego szkła, ponieważ montaż musi przebiegać bez najmniejszych zakłóceń.

Co uzyskujesz:

  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D NA ekran CAŁEGO TELEFONU
  • 1 X OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X LAMPA UV DO JEDNORAZOWEGO stosowania
  • 1 X NARZĘDZIA DO INSTALACJI SZKŁA

Szkło hartowane firmy Mocolo wykorzystuje nowoczesną metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

perfekcyjnej jakości szkło hartowane, które zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV, który stosowany jest do konstrukcji towaru sprawdza się o mnóstwo lepiej niż zwykły klej.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

sprawdź jak zamontować szkło: https://www.youtube.com/watch?v=YRI0br1A3Wo&t=800s

  • Nie zaleca się używania szkła 3D bez żadnej obudowy.
  • Nie zaleca się używania szkła jeśli pokrywa zachodzi zbyt solidnie na krawędzie ekranu.
  • !!! Pamiętaj aby po zainstalowaniu folii/szkła na ekran, polikwidować i ponownie dodać linie papilarne !!!
  • Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w przypadku zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.
INSTRUKCJA montażu:

1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Tasiemką zaklej głośnik.

4) Wylej ciecz na sam środek urządzenia.

5) Zainstaluj szkło jak najrówniej potrafisz, ten etap możesz skorygować jeszcze przed utwardzeniem powierzchni w momencie kiedy ciecz jest na ekranie wraz ze szkłem

6) przy pomocy lampy UV utwardź szkło w pięciu miejscach po 15 sekund.

7) Wyczyść telefon i ciesz się z należycie tworzonej pracy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.