Menu

SZKŁO HARTOWANE SAMSUNG GALAXY S8 S9 UV CAŁY EKRAN

Cechy produktu

  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

SAMSUNG GALAXY S8 / S9 + LAMPA UV - szkło hartowane na cały ekran FULL GLUE UV

Szkło Hartowane 3D UV SAMSUNG GALAXY S8 / S9 + Lampa UV NA CAŁY wyświetlacz TELEFONU

Wiemy, że użytkownicy telefonów komórkowych nie wyobrażają sobie już nieposiadania szkła hartowanego. W sklepie Braders mamy dlatego udostępnioną postępową ofertę, choćby dla najszczególniej wymagających klientów. Oferujemy szkło hartowane UV jako maksymalną ochronę dla smartfona SAMSUNG GALAXY S8 i SAMSUNG GALAXY S9. Jest to produkt dedykowany na cały ekran i produkowany według nowoczesnej techniki FULL GLUE UV.

Razem ze szkłem przystępna jest innowacyjna lampa UV dedykowana do jednorazowego wykorzystywania w trakcie montażu. Innowacyjne oraz maksymalnie praktyczne szkło hartowane marki Mocolo powstało na bazie pionierskiej metody instalacji, opierającej się na zaaplikowaniu kleju i późniejszym utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

To daje użytkownikom pewność, iż przedni panel smartfona będzie zabezpieczony w 100%. Klej UV jest pokaźnie bardziej wytrzymały niż klej zwykły, należy go tylko we właściwy sposób założyć. W zestawie znajduje się także czytnik linii papilarnych, co doceniają fani innowacyjnych rozwiązań technicznych.

nabywając szkło hartowane UV dostajesz gwarancję najskuteczniejszej ochrony przeciwko zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Szkło hartowane jest perfekcyjnie dostosowane do urządzenia mobilnego. Z telefonu można będzie korzystać zarówno w pracy, jak i w trakcie czasu wolnego i niezależnie od okoliczności nie przejmować o to, iż będzie zniszczony. Szkło hartowane wykazuje rewelacyjne parametry opornościowe oraz jest wytrzymałe na nagłe zmiany temperatury. Równocześnie, po zainstalowaniu szkła można również założyć etui. Bardzo ważne jest to, by po zainstalowaniu szkła wyeliminować i ponownie dodać linie papilarne. Dajemy gwarancję, iż po nałożeniu szkła za pomocą lampy UV można będzie radować się z wszelkich funkcjonalności telefonu.

Co uzyskujesz:

  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU
  • 1 X OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X LAMPA UV DO JEDNORAZOWEGO wykorzystywania
  • 1 X NARZĘDZIA DO INSTALACJI SZKŁA

Szkło hartowane marki Mocolo wykorzystuje postępową metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

znakomitej jakości szkło hartowane, które zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV, który wykorzystywany jest do montażu artykułu sprawdza się o sporo lepiej niżeli zwykły klej.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

zobacz jak zamontować szkło: https://www.youtube.com/watch?v=YRI0br1A3Wo&t=800s

  • Nie zaleca się stosowania szkła 3D bez żadnej pokrywy.
  • Nie zaleca się stosowania szkła jeśli obudowa zachodzi zbyt solidnie na krawędzie ekranu.
  • !!! Pamiętaj by po zainstalowaniu folii/szkła na wyświetlacz, polikwidować i ponownie dodać linie papilarne !!!
  • Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w przypadku zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.
INSTRUKCJA konstrukcji:

1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Tasiemką zaklej głośnik.

4) Wylej ciecz na sam środek urządzenia.

5) Zainstaluj szkło jak najrówniej potrafisz, ten etap możesz skorygować na dodatek przed utwardzeniem powierzchni w chwili kiedy ciecz jest na ekranie wraz ze szkłem

6) za pomocą lampy UV utwardź szkło w pięciu miejscach po 15 sekund.

7) Wyczyść telefon i ciesz się z korzystnie tworzonej pracy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.