Menu

Szkło Hartowane Spigen Alm Glas Fc Iphone 11 Pro

Cechy produktu

  • Producent Spigen 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane o przełomowym sposobie instalacji - jeśli do tej pory przerażał Cię ten aspekt przy wykorzystaniu szkła hartowanego to Twoje problemy właśnie zostały rozwiązane!


Szkło hartowane z kolekcji AlignMaster od firmy Spigen dla zostało zabezpieczone nieprzeciętnie dociętą do przedniej części telefonu ramką montażową, dzięki której w znakomity sposób wypozycjonujesz je na ekranie. Marka uprościł sposób montażu do tego stopnia, że jest on w pełni intuicyjny dla każdego użytkownika.


Glass FC AlignMaster, to produkt perfekcyjnie dobrany do wyświetlacza twojego urządzenia zaopatrzonym w pokrowiec, etui.
Full Cover naprzemiennie nazywany też Case Friendly oznacza, że szkło jest przycięte tak, że nie będzie zahaczane przez etui, co zapobiega przypadkowemu odklejaniu się szkła.


Szkło hartowane o grubości 0.3mm ma twardość powierzchni 9H, co jest niemalże maksymalnym wynikiem stopnia oporności na zarysowania, jakie można osiągnąć.
Dodatkowa warstwa oleofobowa uniemożliwia nadmiernemu zostawianiu odcisków palców lub innych zanieczyszczeń, jak i broni przed dodatkowymi zarysowaniami.
surowy design z skrupulatnymi wycięciami i krystaliczna przejrzystość gwarantuje niesamowitą immersję z urządzeniem, z łatwością zapomnieć o tym, że mamy na nim szkło, które daje nam uzupełniającą ochronę.


* Szkło posiada najszerszy możliwy wykrojnik Case Friendly, co oznacza, iż będzie kompatybilne z większością obudów na rynku i z każdą obudową firmy Spigen.
** Ze względu na najróżniejsze frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.


INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Nałóż na przednią część telefonu ramkę pozycjąnującą
4) Przyklej szkło i pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najszczególniej.


parametry produktu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa powłoka oleofobowa
- nadzwyczajna przezroczystość
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- rozmiary: 132x64mm


komplet zawiera:
1 x Szkło Spigen Glass FC AlignMaster
1 x Ściereczka z mikrofibry
1 x Ściereczka nasiąknięta alkoholem
1 x Taśma do ściągania zanieczyszczeń

CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 8809671018480
Kod Producenta: 8809671018480
firma URZĄDZENIA: Apple
Model: iPhone 11 Pro
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.