Menu

Szkło Hartowane Spigen Alm Glass.Tr Iphone 11 Privacy

Cechy produktu

  • Producent Spigen 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane o przełomowym sposobie instalacji - jeśli do tej pory przerażał Cię ten aspekt przy wykorzystaniu szkła hartowanego, to Twoje problemy właśnie zostały rozwiązane!
Szkło hartowane do iPhone 11 (6,1") z kolekcji AlignMaster od producenta Spigen zostało zabezpieczone znakomicie dociętą do przedniej części telefonu ramką montażową, dzięki której w rewelacyjny sposób wypozycjonujesz je na ekranie. Firma uprościł sposób montażu do tego stopnia, iż jest on w pełni instynktowny dla każdego użytkownika.
Spigen Glas.TR AlignMaster Privacy dla Apple iPhone 11 (6,1") to cienka powłoka, którą w procesie produkcji i hartowania utwardzono do twardości 9H. To sprawia, iż jest ona wytrzymała na zarysowania choćby w kontakcie z ostrymi jak klucze czy nóż przedmiotami.
Szkło pokryte zostało powłoką oleofobową i hydrofobową, która niweluje zostawianie odcisków palców czy innych zanieczyszczeń na ekranie. Jest transparentnie przejrzyste i w znakomity sposób oddaje wyświetlane barwy. Nie ma w dodatku wpływu na czułość dotyku i unikatową gładkość dzięki temu prowadzenie palca po ekranie staje się przyjemnością.
Jego uzupełniającą funkcją jest ochrona prywatności - szkło pod pewnym kątem blokuje światło, które emituje ekran, dzięki temu osiągnięto efekt, jak w przypadku ekranów bankomatów.
Szkło asygnowane jest w szczególności do ochrony ekranu przed zarysowaniami i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ekranu podczas niespodziewanego upadku.
* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską część wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego poprzez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na przeróżne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.
INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść precyzyjnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Nałóż na przednią część telefonu ramkę z odplombowanym szkłem.
4) Zdejmij ramkę wraz z folią zabezpieczającą. Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najszczególniej.
atrybuty produktu:
- 100% Oryginalna
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- nieszablonowa łatwość instalacji za sprawą ramki montażowej
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warsta olefobowa
- znakomita przejrzystość
- Ochrona prywatności
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- wymiary: 140x65mm
komplet mieści:
1 x Szkło Spigen Glas.TR AlignMaster Privacy
1 x Ściereczka mokra
1 x Ściereczka sucha
1 x Taśma do ściągania skażeń

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.