Menu

Szkło hartowane Spigen Glas.tR Ez Fit Apple iPhone Xs Max

Cechy produktu

  • Producent Spigen 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane o bezprecedensowym sposobie instalacji - jeśli do tej pory przerażał Cię ten aspekt przy wykorzystaniu szkła hartowanego to Twoje problemy właśnie zostały rozwiązane! Szkło hartowane zostało zabezpieczone perfekcyjnie dociętą do przedniej części telefonu ramką montażową, dzięki której w perfekcyjny sposób wypozycjonujesz je na ekranie. Marka uprościł sposób montażu do tego stopnia, iż jest on w pełni instynktowny dla każdego użytkownika.
Glas.TR EZ Fit to powłoka o grubości 0,2mm, którą w procesie produkcji i hartowania utwardzono do twardości 9H. To sprawia, że jest ona oporna na zarysowania nawet w kontakcie z ostrymi jak klucze czy nóż przedmiotami. Szkło pokryte zostało powłoką oleofobową, a także hydrofobową, która uniemożliwia zostawianiu odcisków palców czy innych skażeń na ekranie. Jest krystalicznie klarowne i w genialny sposób oddaje wyświetlane barwy. Nie ma również wpływu na czułość dotyku i unikatową gładkość dzięki temu prowadzenie palca po ekranie staje się przyjemnością. Szkło przeznaczone jest w szczególności do ochrony ekranu przed zarysowaniami i minimalizuje ryzyko uszkodzenia ekranu podczas niespodziewanego upadku.


* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.


** Ze względu na zróżnicowane frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.


INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść starannie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Nałóż na przednią część telefonu ramkę z odplombowanym szkłem.
4) Zdejmij ramkę wraz z folią zabezpieczającą. Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najistotniej.


atrybuty towaru:
- 100% Oryginalna
- wyjątkowa łatwość instalacji za sprawą ramki montażowej
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warsta olefobowa
- nieprzeciętna przezroczystość
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Zapakowany w oryginalne opakowanie


pakiet zawiera:
1 x Szkło Spigen Glas.TR EZ Fit
1 x Ściereczka mokra
1 x Ściereczka sucha
1 x Taśma do ściągania zanieczyszczeń

CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 8809613763409
Kod Producenta: 8809613763409
producent URZĄDZENIA: Apple
Model: iPhone XS Max, iPhone 11 Pro Max
wariant opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.